Poradenství   Líčení   Účesy počítačem   Dárkové certifikáty   Prodej luxusní značkové kosmetiky   Ostatní   Akce měsíce   Kontakt  Místa působení: střední a západní Čechy. Čas i místo dle dohody!
Plzeňsko a Rokycansko.
Kancelář: ul. Farského 4, Plzeň-Slovany /dle objednávek/
+420 377 323 828; +420 775 287 377
info@kosmetikacz.cz


Kosmetické poradenstvíDoba trvání závisí na rozsahu služeb; min. 1 hodina

Kosmetické poradenství "na zkoušku"

Byla by jste ráda mou klientkou?

Chcete vědět výhody, když máte svoji kosmetickou poradkyni?

Využijte možnosti nezávazné hodinové konzultace péče o pleť s doporučením denního make-upu.

Vše si máte možnost vyzkoušet na rozdíl od běžné drogerie-parfumerie.

Poznáte mě i způsob mé práce.

Sama se rozhodněte.

Nyní účtujeme jen symbolickou paušální cenu za použité přípravky,
platí do odvolaní! (stálá cena je 500,- Kč)
Na tomto setkání máte možnost otestované přípravky zakoupit
a tak částku za použité přípravky vám nebudeme účtovat !

NOVÝ VZHLED A PŘÍJEMNÝ ODPOČINEK ČEKÁ NA VÁS!

VĚNUJTE ČAS SAMA SOBĚ.

775 287 377

Pokud sama nechcete tuto nabídku využít,
věnujte tuto příležitost někomu, kdo ji využije rád
zašlete pozvánku svým kamarádkám a nechte na nich jak se rozhodnou!!!

Barvové poradenství

Zamýšlela jste se někdy nad tím, jak náš život ovlivňují barvy? Proč nám některé barvy sluší, vypadáme mladistvě a působíme pozitivně, zatímco v jiných unaveně a nudně? Každému barevnému typu sluší určitá paleta barev. K jeho určení slouží BAREVNÁ TYPOLOGIE. Pokud znáte svůj barevný typ, jinými slovy pokud víte, jestli nosit teplé nebo studené odstíny, světlé nebo tmavé, matné nebo lesklé, můžete velmi dobře ovlivňovat jak svůj vnitřní pocit, tak to, jak působíte na své okolí. Jakou barvu zvolit, jdete-li se ucházet o zaměstnání, chcete-li dosáhnout úspěchu v obchodním jednání, působit nekompromisně, tajemně nebo nevinně? Každá barva má svůj význam. Jaké signály vysíláme do okolí nošením určitých barev? Na všechny tyto otázky odpovídá barevná typologie a barvové poradenství.

Barevná typologie

barevná analýza - barevné typy
výběr barev a jejich kombinace (šátková metoda, doporučení ideálních barev)
vhodná barva vlasů a účes
vhodné doplňky vzhledem k tvaru obličeje
určení barevného typu, výběr vhodných látek, vzorů a doplňků

Poradenství v oblasti stylu

rozbor postavy, vhodné materiály, střihy, vzory, doplňky
sestavení vhodného šatníku vzhledem k profesi
využití současného šatníku

Poradenství v líčení- MINI ŠKOLENÍ "MAKE-UP KROK ZA KROKEM"základy péče o pleť
postup při denním líčení
základní korekce
pomůcky k líčení
poradenství při výběru dekorativní kosmetiky příp. i prodej
základní výbava dekorativní kosmetiky pro domácí použití

Naučím Vás kouzla s Vaší tváří. Poznáte postupy líčení , naučíte se používat různé druhy přípravků. Návrh nejvhodnějšího líčení pro Vás vyplývá z Vašich představ, z Vaší osobnosti a barevného typu. Společně pečlivě vybereme druh a odstín podkladu - make-up, pudru, očních stínů, rtěnky a růže - vše tak, aby společně ladilo. Nalíčení s návodem a vzájemnou konzultací.Výrobky dekorativní kosmetiky, které Vás zaujmou je možné u mne i zakoupit. Cílem je zvládnout postupy líčení pro všechny příležitosti, naučíte se používat různé přípravky, vyzkoušíte si triky profesionálů. Po celou dobu pracujete sama na sobě.
Poradenství   Líčení   Účesy počítačem   Dárkové certifikáty   Prodej luxusní značkové kosmetiky   Ostatní   Akce měsíce   Kontakt  Nabízím různé druhy líčení

Líčení podle tvaru obličeje, barevného typu, typu pleti, profese a životního stylu. Doporučím Vám nejvhodnější líčení, včetně tipů a triků jak podtrhnout Vaše přednosti a naopak potlačit nedostatky. Poradím Vám, jak u každodenního líčení strávit minimum času, jak běžné denní líčení pár drobnými zásahy proměnit ve večerní a jiné užitečné rady.DENNÍ (bussines make-up, sportovní, líčení pro všední den)

Denní líčení bere v potaz nejen Váš styl, který je Vám nejbližší a bude také v souladu s Vaší osobností, ale především bere v úvahu jakou profesi vykonáváte a také pro jakou příležitost toto líčení potřebujete - každodenní, bussines make-up, sportovní..

LÍČENÍ PLETI S KOŽNÍMI VADAMI: kamufláž (pigmentové skvrny apod.)

VEČERNÍ (divadlo, párty, ples, maturita, párty, večírek, promoce atd.)

Večerní líčení především bere v potaz jakou příležitost toto líčení potřebujete. Je zde kladen důraz na preciznost a barevnou sladěnost. Je i něčím zajímavějším, kontury jsou plnější, barvy sytější.

PŘÍLEŽITOSTNÍ (oslavy, svatební, promoce,..) SVATEBNÍ LÍČENÍ (nalíčení nevěsty a případně dalších účastníků svatby)

Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto starost o vzhled svěřte raději do rukou profesionálům, budete si pak moci vychutnat den "D" bez zbytečného stresu a se šťastným úsměvem na tváři. Nebo si myslíte, že účes a líčení nejsou stejně důležité jako svatební šaty? Experimentovat na poslední chvíli se při tak významné události nevyplácí. Ve svatební den Vás upravím přímo u Vás doma. Dle Vašeho přání upravím i Vaše nejbližší či přátele. Nabízím poradenství pro nevěsty: doporučení nejvhodnějšího střihu šatů dle postavy, účesu, doplňků, kytice, apod. Zkouška líčení (min 2 týdny před akcí) pokud si však vyberete doporučené přípravky pro Vaší dokonalou pleť v den "D", neplatíte za zkoušku.FOTO MAKE-UP

Profi líčení na fotografii je služba určená hlavně fotografům či modelkám, ale i "obyčejný člověk" si může nechat zhotovit profesionální fotografie, které může darovat svým blízkým jako milý dárek nebo je použít k vlastní prezentaci.PROMĚNY
Chcete jedinečný a nenahraditelný dárek pro přítele, manžela, milence? Překvapit ho nečím zajímavým? A nebo chcete v životě udělat změnu - změnu Vaší image.
Nabízím Vám celkovou změnu Vaší image - ráda vám pomohu vhodně zvoleným líčením, barvami a celkovým stylingem.
/Na požadavek Vám pořídím fotodokumentaci./

Po vzájemné domluvě je možné služby vizážistiky, líčení atd. provést i mimo Studio v místě, které si určíte. Tyto služby prosím sjednávejte s časovým předstihem.


Poradenství   Líčení   Účesy počítačem   Dárkové certifikáty   Prodej luxusní značkové kosmetiky   Ostatní   Akce měsíce   Kontakt  Účesy počítačem • nosíte příliš dlouho stejný účes? Chcete vyzkoušet proměnu pomocí počítačové techniky?
 • ztratily Vaše vlasy lesk?
 • máte chuť změnit odstín nebo ztmavit svou příliš světlou oxidační barvu či naopak prosvětlit, ale barvíte se příliš tmavým odstínem?
 • máte velmi citlivé vlasy, ale přesto nebo právě proto potřebujete preparaci?
 • chcete si vyrazit do společnosti a vypadat elegantně a nebo naopak extravagantně?

  Nový účes pomocí počítače spočívá v tom, že k Vašemu obličeji přidáme některý z více než dvou set účesů a takto vzniklé fotografie Vám vytiskneme. Fotografie jsou barevné a kvalita zpracování Vás jistě mile překvapí.
  Z důvodu kvality je vhodné, abychom fotografování provedli sami ale je možno také vaše fotografie zaslat nám ke zpracování e-mailem.

  Chci si nechat navrhnout účes


  Sdělím své požadavky zašlu své foto a obdržím návrhy. Cena od 100,- Kč.
  Po předchozí objednávce nás navštivte v naší provozovně kde zdarma pořídíme snímky Vašeho obličeje tudíž nemusíte shánět aktuální fotografii. Poté se vyfocený obličej přenese do počítače a probíhá vlastní výběr účesu podle Vašeho přání nebo Vám poradíme, co by se nejlépe hodilo k Vašemu tvaru obličeje, kvalitě vlasů, pomůžeme Vám vybrat barevný odstín podle Vašeho barevného typu, apod.
  Hotové fotografie Vám zašleme nebo si můžete vyzvednout po dohodě obvykle do dvou dnů.

  CENÍK:

  Kolik za nové účesy pomocí počítače zaplatíte?
  Můžete si vybrat z následujících druhů vyhotovení:

  1ks --- 100,- Kč --- 100/kus
  3ks --- 255,- Kč --- 85/kus
  6ks --- 400,- Kč --- 67/kus
  8ks --- 480,- Kč --- 60/kus

  Příjdete-li podruhé, čeká Vás sleva 30,- Kč.
  Při zásilce poštou účtujeme navíc poštovné podle sazeb České pošty.


  Poradenství   Líčení   Účesy počítačem   Dárkové certifikáty   Prodej luxusní značkové kosmetiky   Ostatní   Akce měsíce   Kontakt    Dárkové certifikáty na služby image profesionála  Nevíte si rady s tím, čím udělat radost Vašim blízkým? Nemáte inspiraci a už Vás nebaví u příležitosti narozenin, svátků, vánoc, výročí svatby atp. kupovat stále dokola stejné dárky? Zvolte originální způsob obdarování Vašich blízkých - darujte POUKAZ NA VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY v hodnotě, kterou si sami zvolíte. Dotyčná osoba se pak může sama rozhodnout, čeho z široké nabídky vizážistických služeb využije.

  Minimální hodnota certifikátu je 350,- Kč. Lze ji libovolně navýšit.
  V minimální částce je zahrnuto:
  Poradenství
  Určení typu pleti
  Doporučení konkrétních kosmetických přípravků
  a jejich vyzkoušení na vlastní kůži.
  Tento základ lze doplnit o konkrétní přání a výrobky.
  Možné hodnoty poukazu: 500,- ; 1000,- ; 1500,- ; 2000,-  Dárkové balíčky - dárky bez starostí a stresu k vánočním svátkům, narozeninám, výročím.

  Nabízíme krásně balené dárkové balíčky kosmetiky ve všech cenových skupinách. Muži, vynikající příležitost, jak koupit dárek nejen pro Vaši ženu naprosto bez starostí. Pokud jste z Plzně, přijedeme za Vámi s ukázkami a vybraný balíček si budete moci přímo zakoupit! Stačí nám napsat e-mailem či zavolat a zbytek nechat na nás. Ušetříte nejen spoustu času, ale budete mít také záruku kvality a jistotu, že dárek se setká s úspěchem. A pokud se přesto netrefíte, vezmeme si jej zpět.
  Poradenství   Líčení   Účesy počítačem   Dárkové certifikáty   Prodej luxusní značkové kosmetiky   Ostatní   Akce měsíce   Kontakt    LUXUSNÍ ZNAČKOVÁ KOSMETIKA

  Používáme přípravky Firmy MARY KAY, které jsou klinicky testované na dráždivost a alergii pleti.

  Společnost Mary Kay® byla založena v roce 1963 v USA, dnes patří k největším kosmetickým společnostem přímého prodeje v oblasti dekorativní kosmetiky a péče o pleť. Společnost má zastoupení ve 33 zemích světa. V České republice je zastoupena od roku 1997 a na Slovensku od roku 2000.


  PRODUKTY


  Jste-li klientem mého Studia, můžete si zakoupit kosmetické přípravky buď přímo na místě nebo na objednávku. Ukázka některých produktů:

  Péče o pleť

  Základní řada
  pro mladou plet
  řada pro zralou plet
  make-up pro suchou a mastnou plet

  Péče o pleť - doplňky

  pro intenzivní hydrataci
  redukující nežádoucí lesk
  péče o oči
  péče o rty

  Péče o tělo

  Těl. mléko pro zpevnění
  Tělová kosmetika
  Hydratační pěna na holení

  Péče o tělo - doplňky

  Opalovací přípravek

  Péče o ruce

  Péče o nohy

  Parfémy

  Dámské
  Pánské

  Dekorativní kosmetika

  Na oči

  Oční stíny
  Tužky na obočí
  Konturovací tužky
  Řasenky
  Fixační krém na oční make-up

  Na rty

  Konturovací tužky
  Lesky
  Krémové rtěnky
  Hydratační rtěnky
  Barvy na rty Constant Color

  Na nehty

  Laky na nehty

  Korektory, pudry, tvářenky

  Korektory
  Sypké pudry
  Bronzový pudr
  Tvářenky
  Květinové líčení
  Zlatá sada
  Třpytivý pudr v labutěnce

  Kazety a aplikátory.

  Tyto a mnohé další přípravky naše firmy Vám zajistí 100% kvalitu, kterou jistě oceníte. S jejich výběrem přímo pro Vás mohu poradit, abyste si ze široké nabídky vybrala a byla spokojena.

  Poznámka: Tento druh poradenství a prodeje neposkytuji po internetu, ale pouze klientům mého studia osobně. Nepište mě tedy prosím pro tyto účely maily, jelikož z důvodu pracovní vytíženosti bych na ně nemohla odpovídat.

  Vaše vizažistka NAĎA  Poradenství   Líčení   Účesy počítačem   Dárkové certifikáty   Prodej luxusní značkové kosmetiky   Ostatní   Akce měsíce   Kontakt    Ostatní

  U nás v studio lze také objednat:
  · vitaminy a minerály s čisté finské přírody které prošly kontrolou GMP a GAP. V nabídce vhodné přípravky i pro těhotné ženy a děti od 3ch let),
  · značkové prádlo (i nadměrné velikosti) přímo od výrobce),
  · kosmetika pro domácnost, auto
  · šperku, módné doplňky,
  · široká nabídka bytových doplňků a stínící techniky

  Pokud sama nechcete tuto nabídku využít,
  věnujte tuto příležitost někomu, kdo ho využije rád
  zašlete svým kamarádkám pozvánku a nechte na nich jak se rozhodnou !!!


  Poradenství   Líčení   Účesy počítačem   Dárkové certifikáty   Prodej luxusní značkové kosmetiky   Ostatní   Akce měsíce   Kontakt    Akce měsíce

  NOVINKA:
  Nechce se Vám navštívit kosmetický salon?
  Nabízím kosmetické ošetření u Nás nebo u Vás v klidu domova.
  Možnost využití víkendů. Cena ošetření od 300,- Kč
  Spojené s úpravou vizáže profesionální dekorativní kosmetikou +300,- až 600,-
  Nabídka platí do odvolaní!

  VELMI OBLÍBENÉ:

  Cca 2 hod
  cena 1080,-Kč
  AKČNÍ CENA 680,- Kč
  kosmetické poradenství +Stupňované líčení (denní+ večerní)+je možno zaslat foto proměny.

  Cca 2-2 1/2 hod
  cena 1040,-Kč
  AKČNÍ CENA
  740,- Kč
  Barevnou typologii +kosmetické poradenství +Líčení denní.

  Cca 2 hod
  cena 880,-Kč
  AKČNÍ CENA 580,- Kč
  mini-školení líčení.

  Nabídka platí do odvolaní!

  Používáme přípravky Firmy MARY KAY.
  Které jsou klinicky testované na dráždivost a alergii pleti.

  Jíž čtvrtým rokem líčíme všechny účastnice soutěže MISS ČR.


  Poradenství   Líčení   Účesy počítačem   Dárkové certifikáty   Prodej luxusní značkové kosmetiky   Ostatní   Akce měsíce   Kontakt